x
 
   
Papuošalai su baltu safyru

Baltasis safyras

Baltasis safyras yra brangusis akmuo bei bespalvė safyro šeimos forma. Safyras savo spalvą įgauna formavimosi metu, kuomet yra veikiamas tokių elementų pėdsakų kaip geležies, chromo, vario, titano ir magnio.

Sužadėtuvių žiedai su baltuoju safyru

Sužadėtuvių žiedai
su baltuoju safyru

Auskarai su baltuoju safyru

Auskarai su baltuoju safyru

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderATRASTI DAUGIAU

Baltasis safyras

Baltasis safyras yra brangusis akmuo bei bespalvė safyro šeimos forma. Safyras savo spalvą įgauna formavimosi metu, kuomet yra veikiamas tokių elementų pėdsakų kaip geležies, chromo, vario, titano ir magnio. Baltojo safyro šie elementai neveikia, dėl to jis yra toks retas ir ypatingas. Safyras yra antras sunkiausias brangakmenis po deimanto, be to, jis yra vienas iš brangiausių brangakmenių, iškasamas Šri Lankoje, Madagaskare, Kambodžoje, Mianmare ir Tailande. Senovėje kariai tradiciškai dovanojo savo žmonoms vėrinius su safyru kaip ištikimybės simbolį. O Graikijoje safyras buvo siejamas su šviesos bei saulės Dievu Apolonu. Buvo tikima, jog šis rugsėjo mėnesio akmuo saugo nuo blogio bei skriaudos ir suteikia dangaus palaimą. Kadangi, jis yra atsparus įbrėžimams, nėra susidėvintis, turi permatomą atspalvį ir yra tvirtas, jis yra idealus pasirinkimas baltojo safyro papuošalams kurti.

GLAMIROJE baltasis safyras yra ++ klasės skaidrumo, turintis skirtingą karatų skaičių ir aukštos kokybės akmuo, naudojamas moteriškų auskarų, žiedų, vėrinių, apyrankių bei vyriškų žiedų ir sąsagų papuošaluose. Jo neprilygstamas grožis padaro jį labai geidžiamu įvairiuose GLAMIRA papuošalų modeliuose, o jo grožis išsiskiria nepriklausomai nuo to, ar jis bus nešiojamas vienas ar kartu su kitais akmenimis, siekiant paryškinti jūsų stilių. Baltasis safyras, kuris dažnai yra aptinkamas karališkuose papuošaluose, GLAMIROJE atitinka šiuolaikiškumo standartus. Jūs galite pasirinkti smaragdo formos baltąjį safyrą auksiniame žiede, norėdami sukuri karališką ir modernų baltojo safyro žiedą. Rėmus, sukurtus iš šaltų metalų atspalvių, tokių kaip sidabras bei baltasis auksas, paprastai geriausiai papildo baltasis safyras. Baltąjį safyrą jūs galite suderinti su baltuoju auksu ir įsisegti į savo ausis porą baltojo safyro auskarų. Arba jūs galite susieti savo meilę su dangumi bei palaiminti savo jausmus pasirenkant vieną iš ypatingiausių GLAMIRA baltojo safyro sužadėtuvių žiedų. Arba jūs galite apjuosti savo kaklą Apolono šviesa, susikurdami baltojo safyro solitero vėrinį. Papraščiausiai leiskite GLAMIRAI apsupti jus dangaus spindesiu bei iš saulės sklindančia šviesa!