Papuošalai su baltu safyru

Baltasis safyras
Glamiroje AAA klasės švarumo baltasis safyras su aukštos kokybės skirtingais karatais naudojamas moteriškų auskarų, žiedų, vėrinių, apyrankių juvelyrikoje bei vyriškų žiedų ir sąsagų juvelyrikoje. Jo neprilygstamas grožis paverčia jį labai geidžiamu įvairiuose Glamiros juvelyrinių papuošalų modelių tipuose ir jo grožis išsiskiria nepriklausomai nuo to, ar jis modeliuojamas vienas ar kartu su kitais akmenimis siekiant paryškinti Jūsų stilių. Inkorporuotas karališkuose papuošaluose, baltasis safyras Glamiroje susitinka su modernumu. Galite įstatyti baltąjį safyrą su smaragdu ant auksinio žiedo siekiant sukurti karališką bei modernų

žiedą su baltuoju safyru

. Rėmus, sukurtus iš šaltų metalų atspalvių, tokių kaip sidabras bei baltasis auksas, paprastai geriausiai papildo baltasis safyras.

 

Taigi, galite jį individualizuoti su baltuoju auksu bei įsisegti jį į savo ausis, susikūrę

auskarus su baltuoju safyru

. Arba Jūs galite susieti savo meilę su dangumi bei palaiminti savo jausmus pasirenkant vieną ypatingų Glamiros sužadėtuvių žiedų su baltuoju safyru. Jūs taip pat galite apvynioti Apolono šviesą aplink savo kaklą susikūrę vėrinį su baltuoju safyru. Tik leiskite Glamirai apsupti Jus dangaus spindesiu bei iš saulės sklindančia šviesa!

Baltasis safyras yra brangusis akmuo bei bespalvė safyro šeimos forma. Safyras savo spalvą gauna iš pėdsakų elementų, tokių kaip geležis, chromas, varis, titanas ir magnis, kai jis formuojasi. Baltasis safyras yra šių pėdsakų element nepaliestas akmuo, kas ir daro jį retu bei unikaliu. Safyras yra antras po deimanto kiečiausias brangakmenis, ir jis taip pat yra vienas iš brangiausių brangakmenių, kurie randami Šri Lankoje, Madagaskare, Kambodžoje, Mianmare ir Tailande. Senovėje, kariai tradiciškai dovanojo savo žmonoms vėrinius su safyru, kaip ištikimybės simbolį. Graikijoje safyras buvo siejamas šviesos bei saulės Dievu Apolonu. Buvo tikima, jog šis rugsėjo mėnesį gimusių akmuo saugo nuo blogio bei skriaudos ir pritraukia dangaus palaimą. Kadangi jis yra atsparus įbrėžimams bei susidėvėjimui, jis turi permatomą atspalvį bei kietumą ir jis yra idealus pasirinkimas juvelyriniams papuošalams su baltuoju safyru.