x
 
   
PAPUOŠALAI SU GRANATU

GRANATU

Granatas turi cheminę struktūrą, susidedančią iš artimai susijusių mineral, turinčių panašias fizines bei kristalo savybes. Priklausantis silikato šeimai, brangakmenis yra pusbrangis akmuo, turintis rudai raudoną spalvą.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI
boderAtrasti daugiau

granatu

Granatas turi cheminę struktūrą, susidedančią iš artimai susijusių mineral, turinčių panašias fizines bei kristalo savybes. Priklausantis silikato šeimai, brangakmenis yra pusbrangis akmuo, turintis rudai raudoną spalvą. Granato pavadinimas turi savo 14 amžiaus epistemines šaknis bei kilęs iš žodžio grenate (“granatmedžio raudonas”). Granatas buvo dažniausiai naudojamas brangakmenis vėlyvosios Antikos romėnų pasaulyje papuošti ginklus, juevelyrinius papuošalus bei riterių, imperatorių ir karalių rūbus. Buvo tikima, jog granatas buvo riteriškų vertybių simboliu.

Šiadien jis išlaiko savo populiarumą juvelyrikos rinkose. Jis naudojamas siekiant pabrėžti dominuojančius, įdomius akcentus, kai nešiojamas ant pirštų ar ausų. Jis yra iškasamas keliose šalyse, įskaitant Argentiną, Braziliją ir Vokietiją. Jis yra tradicinis Dvynių zodiako ženklo bei sausio mėnesį gimusių akmuo.

Laikydama kokybę savo pirmu prioritetu, Glamire atrenka AAA klasės kokybės granatus bei juos apdoroja tam, kad sukurtų originalius juvelyrinius papuošalus su granatu įskaitant žiedus, vėrinius, auskarus, sužadėtuvių žiedus, apyrankes, sąsagas bei daugelį kitų moterims, vyrams ir vaikams. Laikomas aistringo atsidavimo akmeniu, granatas naudojamas Glamiroje parodyti meilės jėgą! Siekiant išlaužti jo šviesą, galite individualizuoti jį norėdami sukurti žiedą su granatu apsuptą micropavé stiliumi išsidėsčiusių deimantų. Granato bei deimantų kombinacija apdovanos Jus žavesiu, gražiais kontrastais, kurie jaudina, ypatingai, kai deimantas granatas ir auksas yra naudojami kartu viename modelyje. Leiskite granato grūdeliams kabėti aplink Jūsų ausų spenelius kaip auskarų su granatu pora. Glamiroje Jūs taip pat galite sukurti išskirtinį vėrinį su granatu. Su Glamiros paprasta pritaikymo praktika, Jūs galite susikurti tobulai Jus išreiškiantį juvelyrinį papuošalą!