x
 
   
Papuošalai su juodu perlu

Juodasis perlas

Perlas yra seniausiai žinomas brangakmenis, kuris buvo laikomas vertingiausiu per amžius. Jis turi spalvą, varijuojančią nuo baltos iki juodos, įskaitant sidabro, kreminę, rožinę, šampaninę, (aukso) žalią ir mėlyną.

JUMS REKOMENDUOJAMI PRODUKTAI

Juodasis perlas

Perlas yra seniausiai žinomas brangakmenis, kuris buvo laikomas vertingiausiu per amžius. Jis turi spalvą, varijuojančią nuo baltos iki juodos, įskaitant sidabro, kreminę, rožinę, šampaninę, (aukso) žalią ir mėlyną.

Kas išskiria perlą iš kitų brangakmenių yra tai, jog organinė medžiaga kilusi iš gyvojo organizmo - austrių ir moliuskų. Jo cheminė struktūra susideda iš kalcio karbonato savo kristaline forma, kuris buvo nusėdęs sluoksniais. Kadangi jis yra natūralus organinis brangakmenis, jis gali pasirodyti daugelyje formų bei kiekviena forma yra gana unikali. Kaip visi deimantai yra skirtingi, taip ir visi perlai nežymiai skiriasi savo forma. Jo forma priklauso nuo branduolio ir vietos moliuske. Apvalūs perlai yra geidžiamiausi bei labiausiai vertinami dė jų retumo ir “natūralumo”. Kai galvojame apie perlą, mums į mintis ateina apvalusis perlas. Šalia natūralių perlų, yra dirbtinai išauginti perlai, kurie gaunami iš austrių bei gėlųjų vandenų moliuskų. Perlo vertė priklauso nuo daugelio faktorių tokių kaip perlo tipas, jo spindesys, forma, spalva, perlamutras ir dydis. Jo spindėjimas žymi jo kokybę; aukštos kokybės perlas yra šviesus bei spindintis ir Jūs galite matyti savo atspindį jame.

Perlai yra pasaulio seniausi, daugiausiai ieškomi brangakmeniai nuo to laiko, kai jie pirmą kartą buvo atrasti. Jie buvo minimi legendose, tekstuose; naudojami meno kūriniuose daugelyje šalių nuo Egipto iki Kinijos ir Graikijos. Jo pirmas naudojimas minimas prieš 5,200 metų Egipte. Perlo pavyzdžiai galėjo būti matomi paveiksluose ir skulptūrose senovės Egipto epochoje. Kinijos istoriniuose tekstuose, datuojamuose prieš 4,000 metų, minimi gėlųjų vandenų perlai ir iki šių dienų tai yra priimtinas šių perlų apibrėžimas. Seniausias juvelyrinių papuošalų su perlu kūrinys yra 2,700 metų senumo vėrinys, rastas senovės Persijos karalienės kape

Glamira tiekia aukštos kokybės perlus, atsižvelgdama į vertės kriterijus. Siekiant sukurti unikalius juvelyrinių papuošalų su perlu modelius, Glamira naudoja baltą, rožinį ir juodą perlus savo kolekcijose. Jūs galite susikurti tas mėnulio ašarėles kaip auskarų su perlo ašaromisporą. Arba galite apvynioti aplink savo kaklą tą senovinį palikimą vėrinio su perlais pavidale ir pasijusti mito ar legendos pagrindiniu herojumi. Jūs taip pat galite sujungti jį su rožiniu ir/ar baltuoju auksu siekdami sukurti žiedą su perlu , kuris pabrėš amžiną stilių kaip Susa vėrinys!